How-To- Make-Buttercream

Баттеркрем – це популярний тип крему, який використовується для приготування тортів, кексів та інших солодких виробів. Він складається з масла, цукру та інгредієнтів для ароматизації, таких як ваніль або какао. Баттеркрем має ніжну текстуру та багатий смак, ідеально підходить для гарних декоративних замальовок та надання солодким виробам особливого смаку. В українській кухні він часто використовується для оформлення традиційних випічкових виробів, надаючи їм вишуканості та неповторного смаку.

Ось ще кілька корисних мов для вас:

Buttercream 3

Ось декілька порад для приготування ідеального баттеркрему:

 1. Користуйтеся якісним маслом: Використовуйте високоякісне масло для найкращого смаку та текстури баттеркрему. Переважною вибором є вершкове масло.
 2. Збережіть інгредієнти за кімнатної температури: Перш ніж почати приготування баттеркрему, дайте маслу інгредієнтам (наприклад, маслу і цукру) зігрітися до кімнатної температури. Це допоможе забезпечити гладку консистенцію крему.
 3. Використовуйте міксер: Використовуйте міксер для збивання баттеркрему. Це допоможе досягти пухкості та легкості крему.
 4. Додайте ароматизатори поступово: Додавайте ароматизатори, такі як ваніль або какао, поступово, пробуючи крем під час збивання. Це дозволить вам налаштувати смак до вашого смаку.
 5. Не перевантажуйте крем цукром: Уникайте перевантаження баттеркрему цукром, оскільки це може призвести до занадто солодкого смаку та незадовільної текстури.
 6. Холодний крем для декорування: Після збивання залиште баттеркрем у холодильнику протягом декількох годин перед тим, як використовувати його для декорування торта. Це допоможе крему затвердіти і легше наносити його на торт.

Сподіваюся, ці поради допоможуть вам приготувати ідеальний баттеркрем для вашого наступного десерту!

Buttercream 2

Часті питання та усунення неполадок щодо баттеркрему.

Питання: Чому мій баттеркрем збігається або розділяється? Відповідь: Це може статися, якщо масло або інші інгредієнти не були належним чином нагріті до кімнатної температури перед використанням. Переконайтеся, що всі інгредієнти мають однакову температуру перед збиванням.

Питання: Якщо мій баттеркрем занадто рідкий, як я можу його загустити? Відповідь: Додайте більше цукру чи масла в невеликих кількостях, поступово збиваючи, доки не досягнете бажаної консистенції.

Питання: Чому мій баттеркрем має крихкість або крупкий текстуру? Відповідь: Це може бути результатом того, що цукор не розчинився повністю. Переконайтеся, що ви добре збили крем та використали дрібний цукор.

Питання: Чому мій баттеркрем зберігається в холодильнику? Відповідь: Це нормально, оскільки масло стає твердим при низькій температурі. Просто дайте йому дещо прогрітися до кімнатної температури та збийте його знову, щоб відновити консистенцію.

Питання: Чи можна заморозити баттеркрем? Відповідь: Так, ви можете заморозити баттеркрем. Заверніть його у герметичну упаковку та зберігайте у морозильнику. Перед використанням розморозіть у холодильнику та розмініть, щоб відновити консистенцію.

Надіюся, ці відповіді допоможуть вам зрозуміти та вирішити будь-які проблеми, які можуть виникнути під час приготування баттеркрему.

Buttercream 6

Рецепт масляного крему

Для приготування баттеркрему за цим складом та кількістю інгредієнтів можна скористатися такою детальною формулою:

Інгредієнти:

 • 200 г масла (кімнатної температури)
 • 400 г цукру пудри
 • 2 чайні ложки ванільного екстракту
 • 2-3 столові ложки вершкового молока або вершків (за необхідності)

Інструкції:

 1. Виміряйте 200 г м’якого масла та переложіть його в велику миску.
 2. Додайте 400 г цукру пудри до масла.
 3. Використовуючи міксер на середній швидкості, збивайте масло та цукор до однорідності та пухкості, близько 3-5 хвилин.
 4. Додайте 2 чайні ложки ванільного екстракту та продовжуйте збивати до однорідності.
 5. Якщо баттеркрем здається занадто густим або важким для збивання, додайте 2-3 столові ложки вершкового молока або вершків, по одній ложці на раз, і продовжуйте збивати до досягнення бажаної консистенції.
 6. Після досягнення потрібної консистенції баттеркрем готовий до використання для декорування або наповнення тортів, кексів та інших випічкових виробів.

Ця рецептура дозволить вам приготувати смачний та пухкий баттеркрем, який стане ідеальним додатком до вашого українського десерту!

Buttercream 1

Інформація про харчову цінність баттеркрему.

Ось приблизний розрахунок харчової цінності на 100 грамів баттеркрему, враховуючи стандартний рецепт з маслом та цукром:

 • Калорії: 500-600 ккал
 • Білки: 0-1 г
 • Жири: 30-40 г
 • Вуглеводи: 60-70 г
 • Цукор: 50-60 г
 • Натрій: 20-30 мг
 • Холестерин: 50-70 мг

Ці значення можуть варіюватися в залежності від конкретного рецепту та використання додаткових інгредієнтів, таких як ароматизатори чи добавки. Рекомендується враховувати ці показники при розрахунку харчової цінності вашого конкретного рецепту баттеркрему.

Як подавати баттеркрем?

Баттеркрем можна подавати різними способами, в залежності від його призначення:

 1. Як наповнювач для тортів та кексів: Розкладіть баттеркрем між шарами торту або нанесіть його на верхню частину кексів для додаткового смаку та вигляду.
 2. Як глазур для тортів: Покрийте баттеркремом повністю зовнішню частину торту для створення гладкої та привабливої поверхні.
 3. Як декоративний елемент: Використовуйте крем для прикраси тортів або кексів, витискаючи його з кондитерського мішка або наносячи його за допомогою ложки або ножа.
 4. Як додаток до інших солодощів: Використовуйте баттеркрем як гарнір для вафель, пиріжків або фруктів для додання солодкого смаку.
 5. Як начинку для печива або пирогів: Додайте баттеркрем до середини печива або пирога для створення солодкого та ароматного наповнювача.

У кожному випадку баттеркрем додасть вашим стравам смаку та аромату, роблячи їх привабливішими та смачнішими.

Buttercream 4

Як зберігати баттеркрем?

Для зберігання баттеркрему слід дотримуватися таких кроків:

 1. Охолодження: Дозвольте баттеркрему дійти до кімнатної температури, якщо він є свіжим. Якщо він гарячий, охолодіть його у холодильнику до кімнатної температури.
 2. Контейнер: Перемістіть баттеркрем у герметичний контейнер. Переконайтеся, що контейнер чистий і сухий.
 3. Герметизація: Наложіть пластикову плівку безпосередньо на поверхню баттеркрему, щоб запобігти утворенню корки. Це допоможе зберегти свіжість і запобігти поглинанню неприємних запахів з холодильника.
 4. Герметичне закриття: Переконайтеся, що контейнер герметично закритий, щоб запобігти потраплянню повітря, що може призвести до висихання або поглинання інших ароматів.
 5. Холодильник: Поставте контейнер у холодильник. Баттеркрем можна зберігати у холодильнику приблизно тиждень.
 6. Заморожування (опціонально): Якщо ви хочете зберігати його довше, ви можете заморозити баттеркрем. Перенесіть його в контейнер, придатний для заморожування, або намотайте в декілька шарів пластикової плівки і алюмінієвої фольги, щоб запобігти заморожуванню. Правильно збережений, баттеркрем може зберігатися в морозильнику протягом 2-3 місяців.
 7. Перевірка перед використанням: Перед використанням перевірте консистенцію баттеркрему. Якщо він занадто стегне після охолодження, дайте йому трошки стати до кімнатної температури і потім знову розімніть, щоб відновити консистенцію.

Дотримуючись цих кроків, ви зможете ефективно зберігати баттеркрем, незалежно від його виду, зберігаючи його свіжість та якість для подальшого використання.

Related Posts
Рецепт глазурі
Mastering-The-Art-Of-Frosting

Випікання по-українськи - це кулінарне мистецтво, яке підносить десерти на новий рівень за рахунок їхньої ніжної, але міцної смакової гами Read more

By admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *